Mesut Aydoğdu Gümüşhane Belediye Başkanlığı Aday Adayı

Uzun yıllardan beri Samsun Valiliği, Yazı İşleri Müdürlüğü görevinde bulunan Gümüşhane Merkez Tekke Köyü nüfusuna kayıtlı deneyimli Bürokrat Mesut Aydoğdu Gümüşhane Belediye Başkanlığı aday adaylığı için yola çıkıyor.
Deneyimli kadro ve Gümüşhane adına bugüne kadar düşünülmemiş güçlü projelerle yola çıktığını belirten Aydoğdu, ‘Ulaşılabilir, çözümleyici, aynı zamanda güçlü bir belediyecilik anlayışını Gümüşhane’ye kavuşturmak adına geliyoruz, bunu başaracağız’’ dedi.


Aydoğdu, Gündoğumu Gazetesine konuşurken, şunları söyledi:
‘’Değerli milletvekilimizle de görüştük bu konudaki niyetimizi ifade ettik. Biz Gümüşhane’ye güçlü bir belediyecilik anlayışını kazandıracağız. Sadece şunu ifade edeyim ki, bugüne kadar belki de şehrin belediye hizmetleri adına hiç görmediği güçlü projeleri yaşama geçireceğiz. Aynı zamanda çok ciddi yine çok güçlü bir kadro ile Gümüşhane’ye geliyoruz. Burada sunumlarımızla yapacağımız hizmetleri anlatacağız. Sıradan, bilinir, tanınır artık heyecan oluşturmayan ifadelerle değil gerçekten farkı ortaya çıkartan bir belediyecilik hareketini özümseyerek şehrimize kazandırmak istiyoruz. Bürokrasiden gelen yöneticilik tecrübemiz, Gümüşhane’ye ve memleketimize olan sevdamız, daha iyi yapabiliriz iddiasındaki farkımızla bunu başaracağız, inşallah başarılı olacağız bu vesile ile tüm Gümüşhaneli hemşerilerimize sevgi ve selamlarımı sunuyorum, en kısa zamanda birlikte olacağız inşallah’’

 

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu