Sorunları İstişare İçinde Çözmeye Çalışacağız

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş "Toplumun her kesimiyle olduğu gibi demokratik kitle örgütleriyle de istişarelerimiz sürecek, sorunlara birlikte çözüm arayacağız" dedi.

Milletvekili Gezmiş, beraberinde CHP İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu ve İl Başkan Yardımcısı Adnan Aydın'la birlikte Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Giresun Şubeler Platformu'nu ziyaret etti.

KESK'e bağlı şubelerin başkanları, yöneticileri ve üyeleri ile buluşan CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş ziyarete ilişkin şunları ifade etti: 

SORUNLARI İSTİŞARE İÇİNDE ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ

"Laikliğe aykırı olan ÇEDES projesi başta olmak üzere kamu çalışanlarının ekonomik ve demokratik haklarına ilişkin sorunlara, eğitim ve sağlık sistemindeki sıkıntılara, yerel ve genel yönetimlerin yanlış uygulamalarına, çevre sorunlarına dek pek çok konuda bilgi paylaşımı yaptık.
Pedagojik formasyon almış rehber öğretmenlerin sayısının çoğaltılması, öğrencilere okullarda bir öğün ücretsiz yemek verilmesi konularında da  fikirlerimizi dile getirdik. 

GEZMİŞ DAYANIŞMA DUYGULARINI YİNELEDİ

Samimi bir havada geçen buluşma için KESK yönetici ve üyelerine  teşekkür eden Gezmiş, demokratik kitle ve emek örgütlerinin öneminin altını çizerek de, daima istişare içinde olacağını, sorunları tartışarak birlikte çözüm üretmekten yana olduğunu belirtip, dayanışma duygularını yineledi.

KESK camiası da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Gezmiş'e teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu