AP'de Kongreler Devam Ediyor

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz parti il, ilçe kongrelerini tamamlamak üzere Anadolu turuna devam ediyor
Genel Başkan Dr. Vecdet Öz önderliğinde son dönemin isminden en çok söz ettiren parti olarak öne çıkan Adalet Partisi il, ilçe kongrelerine devam ediyor.
Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz, beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Özdemir ile birlikte sırasıyla Erzincan, Amasya ve Çankırı illerinin il ilçe kongrelerini tamamlayacak.


Ankara’da bir süre önce açılan Gensel Merkez ile birlikte morallenen partililer yurt genelinde de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam ederken bu konuda büyük emek sarfeden isimlerden Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz partisinin yasadığı hareketliliğin devam edeceğini söyledi.
Özgöz, ‘Daha iyi olmak adına tüm partili arkadaşlarımızla ve sayın genel başkanımızın azim ve gayretleriyle durmaksızın çalışıyoruz, Anadolu turumuz sürüyor, büyük bir heyecan var ve bu heyecan AP sayesinde sağladık, Adalet Partisi inşallah seçime kadar çok daha iyi bir konumda olacaktır; il, ilçe kongrelerimizle temelleri daha da sağlam atacağız’’ dedi.

 

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu