Haberi Nazlıaka Duyurdu

Yandaş medyanın, CHP‘nin ikinci yüzyıl belgesi etkinliğinde gözleri kapalı halde basına yansıyan görüntülerini malzeme haline getirmeye çalıştığı Selvi Kılıçdaroğlu’nun Koronavirüs testi pozitif çıktı.
CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun Koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Nazlıaka, yandaş medyanın malzeme haline getirmeye çalıştığı Kılıçdaroğlu’nun görüntülerine ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Genel başkanımızın değerli eşi Selvi Kılıçdaroğlu da böylesi önemli bir güne tanıklık etmek istemişti. Ancak kendisi rahatsızdı. Buna rağmen sağlık koşullarını zorladı. Etkinliğe gelmeden önce tedavi uygulandı kendisine, serum verildi. Hatta bu nedenle 11 dakika kadar geç başladı. Genel Başkanımız da eşinin tedavisinin bitmesini bekledi.

Solanda konuşmalar yapılırken bir anlık Selvi Hanımın gözünü kapatmasını yandaş medya müthiş bir malzemeye dönüştürmüş ve ana gündem maddesi haline getirmiştir. Bu son derece utanç verici. Ayrıca Selvi Hanım sonrasında bir test yaptırdı. Bunu paylaşmak zorunda kalmış olmak çok utanç verici ama kendisinin pozitif olduğu ortaya çıktı. Buradan Selvi Hanıma ve Kılıçdaroğlu ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

 

Tele 1

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu