Hicabi Albayrak: 'Bu Kulübe Hizmet Etmekten Şeref Duyarız'

1954 Kelkit Belediyespor’da 1461 Trabzon’a imza atan Ulaş Ulusan’ın yerine gelen Hicabi Albayrak kulübün hizmetinde olduklarını söyledi.
Göreve başlar başlamaz şanssız Amasyaspor mağlubiyetini değerIendiren Albayrak, ‘İyi mücadele ettiğimiz hatta maçın başında ve sonlarına doğru kullanamadığımız pozisyonlarımız var, uzatma dakikalarında kaçırdığımız penaltı nedeniyle hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldık’ dedi.


Kulübün uzun yıllardır içerisinde olduğunu belirten Albayrak, ‘Bugün antrenör olarak görev yapıyoruz yarın bir başka sahasında görev alırız, biz bu kulübe hizmeti şeref sayarız sayın yönetim, başkan böyle uygun gördüler başarılı olacağımıza inandılar bizde şimdi antrenör olarak göreve devam ediyoruz. Hedefimiz buradan iyi oyuncular yetiştirmek ve bu oyuncuları değerlendirmektir bazı sıkıntılarımız var özellikle bitici vuruş noktasında yaşıyoruz. Amasyaspor karşısında da bunu hissettik ancak toparlanacağız sakat ve cezalı oyuncularımızın da gelmesiyle birlikte çok daha iyi bir 1954 Kelkit Belediyesporu hep birlikte izleyeceğiz. Amasyaspor karşısında gerçekten çok iyi bir mücadele ortaya koymamamıza rağmen maalesef sahadan mağlup ayrıldık, 90 dakika boyunca girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilsek çok sonuç farklı olurdu hatta kaçırdığımız bir de penaltı var,  bu karşılaşmayı unuttuk gelecek müsabakalara bakacağız’’ dedi.

 

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu