Gümüşhane Seçimi Bekliyor

İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Bayram Canlı, Gündoğumu Gazetesi’nin sorularını yanıtladı.
Seçime kısa bir süre kala İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Bayram Canlı, şehirdeki tabloyu özetledi, önemli başlıkların altını çizdi.
Ortak aday konusunda çalışmaların devam ettiğini ve 9 Nisan’a kadar ortak aday bildiriminin belli olacağını söyleyen Canlı, ‘Neden 9 Nisan Yüksek Seçim Kurulu’na son başvuru ve milletvekili kesin listesinin teslim edileceği, açıklanacağı tarih olarak biliniyor, bir uzlaşı olacaktır diye düşünüyorum, Gümüşhane’miz adına kim seçilecekse hayırlara vesile olsun’’ dedi.


Canlı, ekonomik kriz gölgesindeki esnafın son durumuna ilişkin de görüşlerini dile getirirken, ‘’esnaf adına; kendim de bir esnaf olarak söyleyebileceğim en iyimser yorum durumumuzun giderek kötüleştiğidir. Bu nedenledir ki esnaf ya küçülüyor ya da kapatıyor; ekonomik kriz artık hissettirmiyor adeta bizi bunaltıyor, dayanılmaz hale getirdi esnafı, netice de herkes bir soluk almayı, yeni bir dönemin başlamasını bekliyor’’ diye konuştu.
Gümüşhane seçmen profilinin öteden beri AK Parti ağırlıklı olmasının hatırlatılması üzerine İl Başkan Yardımcısı Canlı, ‘’Zaten sizlerde biliyorsunuz, 21 yıllık bir AK Parti iktidarı var ve Gümüşhane’de de bu parti iyi bir oy potansiyeline sahip ama bizde sahadayız, bu kez halk samimiyetle söyleyebilirim ki bir değişim bekliyor, bunu hissediyoruz. Gümüşhane bir nefes almalıdır. İYİ Parti milletittifakı adına en iyi çalışmayı sahada gösteriyor ve de gösterecektir yani 9 Nisan sonrası Türkiye’nin her yeri olduğu gibi Gümüşhane’de de gündem bir hayli ısınacaktır’’ ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu