Millet Sandığı Bekliyor

Gümüşhane’nin yetiştirdiği önemli isimlerden Eğitimci Ali Çetin Özdemir 2023 yılı bütçesi görüşmeleri sırasında yükselen tansiyona ve tartışmalara değinerek, ‘Bu milletin bir ferdi olarak olup itene duyduklarımıza ve gözler önünde yapılanlara üzülmemek elde değildir’’ dedi.
Ali Çetin Özdemir topluma karşı büyük bir sorumlulukla yıllarca yeni nesil yetiştirmeye iyi birer oluşturmaya gayret gösterdiklerini kaydederek, şunları söyledi:
MİLLET SANDIĞI BEKLİYOR
‘Türkiye demokrasi ile yönetilen bir ülke. Görüş farklılıkları ya da tercihler elbette doğaldır ancak insan olmanın ötesinde başka bir şey olamaz. Hepimiz hata yapabilir hepimiz yanılgı içerisine düşebiliriz. Bu hayatta ödül de vardır ceza da ama aslolan dediğimiz gibi insan olabilmektir. Şimdi bir seçim sürecine girdik yeni bir dönem için iktidar ve muhalefet kıyasıya yarışıyor bu arada millete olan bazı sorumluluklar ve üslup çabuk unutuluyor. Ben bir eğitimci olarak olup bitene yaşananlara artık şaşırmıyorum zira diyecek bir şey bulamıyorum ve bu andan itibaren bu ülkeye yapılacak en büyük iyiliğin sandığın gelmesidir diyorum. Bir an önce gelmelidir ki millet ya tamam yada devam desin, hani nasıl derler sözün bittiği yerdeyiz, biz böyle görüyoruz.’’

 

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu