Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever'in Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.


Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken yeni eğitim öğretim dönemi, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamağını oluşturmaktadır. Sunacağımız nitelikli bir eğitimle çocuklarımızın pozitif bilimleri kavramasının yanı sıra, milli ve manevi değerlerini öğrenme ve içselleştirmesi anlamında da bir fırsat olarak görülmelidir. İlimizde, öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve iş birliği ile bu eğitim öğretim döneminin önceki yıllardan daha verimli ve başarılı geçirilmesi, daha müreffeh bir Gümüşhane’nin teminatı olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının İlköğretim Haftası’nı kutluyor, 2023-2024 eğitim öğretim döneminin Gümüşhane’mize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Alper TANRISEVER
Gümüşhane Valisi

Bir cevap yazın

CAPTCHA Image
Reload Image

Başa dön tuşu